o nas

Od początków działalności firmy zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych usług. Dzięki rzetelności i otwartości na potrzeby klientów zyskaliśmy uznanie i zaufanie wielu instytucji, które do dziś z nami współpracują. Ze względu na to, iż sami znaliśmy się na poligrafii, potrafiliśmy dobrać doskonały personel wykwalifikowanych ludzi, którzy do dziś, nieprzerwanie, pracują w firmie. Ich oddanie i wiedza w dużym stopniu pomagają nam utrzymać się na rynku.

Zakres usług naszej firmy obejmuje skład komputerowy, przygotowanie do druku, druk na folii, szkle, PCV, kompozytach, jak i prace wykończeniowe co w praktyce oznacza, że jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces produkcyjny na miejscu co skraca czas produkcji i pozwala na utrzymanie konkurencyjnych cen, choć tak naprawdę priorytetem dla nas jest jakość dlatego też dbamy aby kadra i sprzęt były w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. Posiadamy maszyny umożliwiające wydruki do 3.2m szerokości. Pozwala to nam wykonać szeroką gamę produktów od najprostszych jak wizytówki czy ulotki po plakaty, billboardy czy banery reklamowe. Gama naszych usług jest naprawdę szeroka. Jesteśmy gotowi przygotować również oczywiście wydruki m. in. na papierze samoprzylepnym, folii OWV (one way vision).

Wiele lat doświadczenia w branży daje nam możliwość wykonywania zleceń nietypowych, a także zaproponowania optymalnego materiału oraz sposobu wykonania.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta będzie dla Państwa interesująca i pomoże w promocji Waszej firmy oraz kształtowaniu silnej marki na rynku, a połączenie kompetentnej obsługi z dobrą jakością wydruku zaowocuje stałą współpracą.

Z poważaniem
Pracownicy GRAKOM